Stanislav Milotínský

Stanislav Milotínský

Psycholog a psychoterapeut

Vystudoval jsem jednooborovou psychologii a Psychoterapeutická studia na Fakultě sociálních studií Masarykovy Univerzity v Brně (MUNI). Rok jsem strávil na New Mexico State University v USA.

Mezi mé profesní zájmy patří všímavost (mindfulness), kterou při své práci uplatňuji a sám také praktikuji na pravidelné bázi. Můj zájem o psychedelika mě vedl k iniciaci vzniku organizací Česká psychedelická společnost, nebo PsyCare – psychedelická první pomoc. V roce 2018 jsem ukončil jediný veřejný legální výcvik v psychedeliky asistované psychoterapii na California Institute of Integral Studies, USA. Minulý rok pak 5-letý výcvik Person Centered Approach (rogeriánský), letos završím trénink v MDMA asistované psychoterapii pro MDMA.

Jsem v předatestační přípravě v Psychiatrické nemocnici Bohnice, kde se zaměřuji na péči o lidi s emočně nestabilní poruchou. Zároveň jsem studentem Ph.D programu na MUNI, kde se zabývám MDMA asistovanou psychoterapií. Aktuálně mám za sebou přibližně 2 000 hodin přímé psychoterapeutické práce a jsem pod pravidelnou supervizí i intervizí.

Ve volném čase mám moc rád venkovní horolezení, putování s batohem, spaní v přírodě a různorodé tvoření.

Registrace do tohoto běhu výcviku Grof Legacy Training je uzavřena.

Pro omezený počet zájemců je možné účastnit se pouze vybraných modulů. Pokud máte zájem prohloubit své znalosti a dovednosti, prosím registrujte se do našeho mailing listu. Zašleme Vám informace o konaných modulech a seminářích.