Ondřej Bahník

Ondřej Bahník

Facilitátor, bylinář, průvodce

Vystudoval jsem střední lesnickou školu, z čehož doteď čerpám v bylinářské praxi a při práci s dětmi během hodin Lesní pedagogiky – enviromentálního vzdělávání.
Jsem absolventem Grof Transpersonal Trainingu zaměřujícího se na facilitaci holotropního dýchání a transpersonální psychologii.
Byl jsem součástí organizační komise České transpersonální konference 2016 a International transpersonal conference 2017.
Věnuji se šamanismu, doprovodu lidí v psychospirituální krizi, harm reduction a integraci náročných zkušeností.
Jsem průvodcem v Kolumbii, v oblasti Putumayo u kmenů Inga a Kamentsá.
Angažuji se v projektu Ancient Indigenous Medicine Tours Project spadajícího pod Venezuelskou Asociaci Spojených Národů.
Skrze neziskovou organizaci Huni kuin Guardians se snažíme podporovat brazilské kmeny Huni kuin a Yawanawa v trvalé udržitelnosti a ochránit je před invazivními politicko-ekonomickými vlivy.
Věnuji se vzájemné výměně znalostí a tradic a podporuji původní obyvatele tam, kde je to třeba.
Žiju v Ostravě, kde máme neziskovou organizaci – Asaya, z.s. . Pořádáme přednášky, workshopy a konference. Vytváříme audiovizuální dokumenty.
Mám tři děti.

Registrace do tohoto běhu výcviku Grof Legacy Training je uzavřena.

Pro omezený počet zájemců je možné účastnit se pouze vybraných modulů. Pokud máte zájem prohloubit své znalosti a dovednosti, prosím registrujte se do našeho mailing listu. Zašleme Vám informace o konaných modulech a seminářích.