Z historie holotropního dýchání

Lukáš Srbecký

Lukáš Srbecký

Lektor, kouč a terapeut

Lukáš má pedagogické vzdělání a již 14 let pracuje s lidmi jako lektor, kouč a terapeut.

Po celou tuto dobu se intenzivně věnuje hledání a zkoumání metod, které mohou pomoci ulevit od emočních a fyzických problémů a mohou přinést více uvolnění, radosti a zdraví do života. V současné době provozuje soukromou terapeutickou praxi v Brně, kde se specializuje na úzkosti, strachy, fóbie a témata týkající se sebepřijetí.

Během své životní cesty prošel tréninky cílenými na terapii, koučování a osobní rozvoj.

Absolvoval výcvik u spoluzakladatelky EFT Tiny Craig a je tak jako jediný v České republice certifikovaný k praktikování EFT podle tzv. „Zlatého standardu“ – tedy podle standardů a kritérií zakladatele této metody Garyho Craiga. Dále prošel výcvikem Neuro-lingvistického programování (NLP) ve stupni Master, školením hypnózy a absolvoval výcvik transpersonální psychologie a holotropního dýchání v institutu psychiatra a zakladatele této metody Stanislava Grofa (GTT). V současné době se učí Biosyntézu – psychoterapii orientovanou na tělo.

Kromě osobního rozvoje je jeho velkou vášní pobývání v lese, koupání se ve studené vodě a dělání si legrace – hlavně ze sebe.

Stránky věnované EFT terapii: www.eftporadnabrno.cz

Přehled používaných technik: www.lukassrbecky.cz

Stránky věnované Osobnímu průlomu: www.osobniprulom.cz

Stránky holotropního dýchání: www.holotropne.cz

Registrace do tohoto běhu výcviku Grof Legacy Training je uzavřena.

Pro omezený počet zájemců je možné účastnit se pouze vybraných modulů. Pokud máte zájem prohloubit své znalosti a dovednosti, prosím registrujte se do našeho mailing listu. Zašleme Vám informace o konaných modulech a seminářích.