Karel Fuller

Karel Fuller

Facilitátor a lektor šamanismu

V rámci transpersonální psychologie je již od devadesátých let v centru jeho zájmu léčivý potenciál rozšířených stavů vědomí. Je certifikovaným facilitátorem holotropního dýchání, Společně se. Stanislavem Grofem organizoval Českou transpersonální konferenci 2016 a byl hlavním koordinátorem Mezinárodní transpersonální konference ITC 2017 v Praze. 

Absolvoval šamanský výcvik v rámci nadace Prof. Michaela Harnera „Foundation for Shamanic Studies“ a završil ho studiem vyspělých šamanských technik. Vede šamanské semináře, přechodové rituály a rituály potní chýše. Praktikuje duchovní a šamanskou cestu prérijních indiánů, je tanečníkem Slunce v lakotské tradici. Zabývá se fenomény smrti a umírání, vede mužské kruhy a přednáší. Věnuje se také problematice psychospirituální krize. Je členem České psychedelické společnosti a je předsedou spolku Grog Legacy Czech z.s, 

Registrace do tohoto běhu výcviku Grof Legacy Training je uzavřena.

Pro omezený počet zájemců je možné účastnit se pouze vybraných modulů. Pokud máte zájem prohloubit své znalosti a dovednosti, prosím registrujte se do našeho mailing listu. Zašleme Vám informace o konaných modulech a seminářích.